Kolejna duża sieć supermarketów będzie czynna w niedziele!

Już od 5 września kolejną sieć supermarketów ominie zakaz handlu w niedziele. Jak tłumaczą przedstawiciele sklepu, część placówek zamieni się w „placówki pocztowe”. To najprostszy sposób na ominięcie zakazu.

Fot. Shutterstock

Coraz więcej miejsc jest czynnych również w niedziele niehandlowe. Wszystko za sprawą przekształcenia sklepów w placówki pocztowe. Zrobić zakupy w niedziele możemy już w Żabce, Biedronce czy Kauflandzie. Teraz na ten krok zdecydowała się rownież sieć LIDL. Oznacza to, że w wybranych miejscach będziemy mogli także odebrać przesyłki.

Jak tłumaczą przedstawiciele firmy, taka decyzja została podjęta ze względu na konkurencje oraz, aby móc lepiej odpowiadać na potrzeby klientów sklepu. Dla wielu osób, szczególnie pracujących w tygodniu, otwarte sklepy w niedziele znacząco ułatwiają funkcjonowanie. 

„O decyzji o otwarciu części placówek zostaliśmy zmuszeni w wyniku działań innych uczestników rynku. Ta zmiana poprzedzona była długotrwałymi wnikliwymi analizami wielu uwarunkowań takich jak działania konkurentów oraz prośby i oczekiwania konsumentów”

-przekazała w komunikacie Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communications and CSR w Lidl Polska. Odwiedzić LIDL w niedziele, również te niehandlowe, będziemy mogli już od 5 września 2021 roku. Lista placówek, które ominą zakaz jest już dostępna na stronie internetowej sklepu. 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c