Kolejna Eurowizja w Polsce? Kurski powiedział coś, czego nikt się nie spodziewał!

Jacek Kurski, prezes Telewizji Polskiej, podczas finału programu „The Voice Kids” powiedział coś, czego nikt się nie spodziewał.

Fot. Łukasz Kalinowski/East News

„Zwycięstwo Roksany Węgiel dało nam asumpt i taki power o organizację Eurowizji. Wygraliśmy (…) i zorganizowaliśmy ją w Gliwicach” – powiedział prezes TVP i zwrócił się do publiczności: „Czy podobała wam się Eurowizja w Gliwicach? Czy chcecie, by Polska raz jeszcze była organizatorem?”

Ponieważ publiczność zareagowała w sposób entuzjastyczny Jacek Kurski powiedział: „Ja się biorę do roboty, a wy słuchajcie komunikatów Telewizji Polskiej w ciągu najbliższych paru dni”. Na pytanie Tomasza Kammela czy sprawy zaszły już daleko Kurski odpowiedział: „Bardzo daleko”.

Jest więc już niemal pewne, że Jacek Kurski wie o nowej Eurowizji Junior coś więcej niż większość ludzi w Polsce.

Zorganizowanie przez Polski Eurowizji drugi raz z rzędu byłoby sytuacją bez precedensu. Nie zdarzyło się jeszcze w historii, by kraj zwyciężył drugi raz z rzędu i drugi raz z rzędu zorganizował Eurowizję.

Jako potencjalne lokalizacje na pewno należałoby zakwalifikować największe miasta w Polsce, a więc Warszawę i Kraków.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.