Kolejna podstawówka w Warszawie z COVID-19! Placówka została zamknięta!

Sytuacja pandemiczna w kraju jest coraz gorsza. Trzecia fala COVID-19 daje o sobie znać również w szkołach. Na tydzień została zamknięta Szkoła Podstawowa numer 340, mieszcząca się na warszawskim Ursynowie. Dzieci musiały znów wrócić do nauczania zdalnego.

Fot. Shutterstock / Warszawa w Pigułce

Kolejny tydzień rozpoczął się kolejnym wzrostem zachorowań na koronawirusa. Kolejne przypadki zakażenia potwierdzono również w placówkach oświaty. Wśród nich znalazła się jedna z największych szkół na Ursynowie, Szkoła Podstawowa numer 340, znajdująca się przy ulicy Lokajskiego.

„W związku z wieloma zachorowaniami nauczycieli i uczniów na koronawirusa, pobytem nauczycieli na kwarantannie zostają zawieszone zajęcia stacjonarne i opieka świetlicowa w klasach I-III od 1 do 5 marca 2021 roku. Pozytywną opinię w tej sprawie wydał sanepid.”

-napisano w komunikacie skierowanym do rodziców. 

Niewykluczone, że ze względu na trzecią falę koronawirusa w Polsce, będą pojawiać się kolejne przypadki zakażeń w szkołach. Przypomnijmy, w tej chwili nauka stacjonarna prowadzona jest jedynie w klasach I-III w szkołach podstawowych, a także w przedszkolach. Pozostali uczniowie realizują zajęcia zdalnie. 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c