Kolejna popularna sieciówka otwiera sklep internetowy!

Jak informuje portal wiadomoscihandlowe.pl, popularna tania sieć sklepów Pepco planuje uruchomić sklep internetowy. Jednym z powodów takiej decyzji jest pandemia koronawirusa. 

Fot. Pixabay

Jak informuje portal wiadomoscihandlowe.pl, kolejny sklep planuje rozwinąć swoją działalność, przenosząc usługi do sieci. Jak dodaje, Pepco od wejścia w e-commerce nie ucieknie, a nowe rozwiązania są koniecznością, spowodowaną między innymi epidemią koronawirusa. Podczas zamrożenia handlu wiele sklepów musiało zostać zamkniętych. Funkcjonowały jedynie te, które nie znajdowały się w centrach handlowych. Spowodowało to jednak duże straty finansowe.

W wywiadzie dla portalu dyrektor operacyjny Pepco Europe zapowiedział, że firma chce stworzyć taki model, w którym będzie na e-sprzedaży zarabiać. Jak tłumaczy, nie chodzi o zaistnienie w sieci, a o rzeczywisty sens biznesowy. Dlatego stworzona ma zostać specjalna autorska aplikacja zakupowa.

Nie znaczy to jednak, że sklepy stacjonarne zostaną zamknięte. Pepco wciąż chce, aby klient mógł skorzystać z możliwości wejścia do sklepu, obejrzenia produktów na żywo. Sprzedaż internetowa miałaby być jedynie jedną z dodatkowych opcji, szczególnie bezpiecznej w czasie pandemii.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c