Kolejna szkoła z koronawirusem. Sanepid podjął decyzję

W Szkole Podstawowej przy ul. Czumy na Bemowie potwierdzono zakażenie koronawirusem. Sanepid podjął decyzję.

Fot. Shutterstock / Warszawa w Pigułce

Jak mówi nam rzeczniczka dzielnicy Małgorzata Kink, decyzją Sanepidu szkoła będzie funkcjonowała w trybie mieszanym.

Jedna klasa trafiła na kwarantannę, inna będzie uczyła się zdalnie. Pozostali uczniowie przychodzą do placówki bez zmian.

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl