Kolejna szkoła zawiesza zajęcia! Tym razem w Warszawie!

Przed chwilą informowaliśmy o pierwszym przypadku zakażenia koronawirusem w szkole w Radomiu. Okazuje się, że już wykryto kolejne zakażenie, tym razem w Warszawie. 

Fot. Shutterstock / Warszawa w Pigułce

Dziś pisaliśmy o pierwszym przypadku zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w Zespole Szkół Ekonomicznych w Radomiu. Tam zakażonym okazał się nauczyciel. I już potwierdzono kolejne zakażenie COVID-19 w placówce oświaty. To pierwszy przypadek w Warszawie.

Chodzi o Szkołę Podstawową nr 322, zlokalizowaną na Ursynowie. Zakażony koronawirusem jest jeden z uczniów klasy 8. Chłopak był  jedynie na rozpoczęciu roku, później już nie pojawił się za zajęciach. W związku z tym cała jego klasa została odesłana do domu. Uczniowie kontynuują dalszą naukę zdalnie.

Dzieci pozostaną w domach do 11 września 2021 roku. Natomiast nauczyciel, który miał kontakt z chłopcem z racji tego, że został już zaszczepiony dwiema dawkami szczepionki, będzie kontynuował swoją pracę stacjonarnie.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c