Kolejny atak na siedzibę Kampanii Przeciw Homofobii. Napastnika nagrała kamera [WIDEO]

Dwa dni temu w nocy doszło do kolejnego w przeciągu ostatnich kilku tygodni ataku na siedzibę Kampanii Przeciwko Homofobii. Organizacja publikuje nagranie, choć zamazano twarz napastnika.

„To kolejny atak na siedzibę KPH w przeciągu ostatnich tygodni. W 15-letniej historii działalności naszego stowarzyszenia ataki nigdy nie były tak częste” – mówi wiceprezes Kampanii Przeciw Homofobii komentując wybicie szyby w biurze organizacji. Winą za taki stan rzeczy obarcza polityków, którzy swoim zachowaniem dają przyzwolenie na agresję. Jednocześnie zapowiada, że KPH będzie interweniować i uruchamia specjalną stronę z apelem do Ministra Sprawiedliwości, Zbigniewa Ziobro.

Celem apelu jest zmobilizowanie Ministra do podjęcia prac zmierzających do wprowadzenia zmian w Kodeksie karnym, które zagwarantowałyby osobom LGBT ochronę przed agresją.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c