Kolejny, duży festiwal odwołany! Organizatorzy jednak zapowiadają inne wydarzenie!

Organizatorzy Open’er Festival przekazali smutne informacje. Jeden z najwiekszych festiwali w kraju zostaje przeniesiony na przyszły rok. Wszystko przez pandemię koronawirusa. Jest jednak dobra informacja. Ma pojawić się nowe wydarzenie, pod nazwą Open’er Park.

Fot. Pixabay

Dziś w mediach społecznościowych pojawił się przykry dla fanów muzyki komunikat. Organizatorzy Open’er Festivalu poinformowali o przeniesieniu imprezy na przyszły rok. Podobna sytuacja miała miejsce rok temu, kiedy również z powodu pandemii koronawirusa trzeba było odwołać wydarzenie.

„To dla nas trudny moment. Kolejny w trakcie pandemii. Przez ostatnie kilka miesięcy walczyliśmy i zrobiliśmy bardzo dużo, żeby tegoroczna edycja Open’er Festival się odbyła. Chociaż jesteśmy przekonani, że powrót świata festiwali jest już bardzo blisko, to akurat ten wyścig z czasem przegrywamy”

-można przeczytać w oświadczeniu. Podano także nową datę koncertów. W 2022 roku festiwal odbędzie się w dniach 29 czerwca- 2 lipca na Lotnisku Gdynia Kosakowo. Wszystkie zakupione bilety mają zachować ważność, a większość artystów, która miała wystąpić w tym roku, już zadeklarowała przyjazd w przyszłym.

Co ciekawe, organizatorzy nie zaniechali całkowicie imprez w tym roku. Zapowiedzieli na lato zupełnie nowe wydarzenie pod nazwą Open’er Park. Nie podano dokładnych informacji, mają one zostać przekazane już wkrótce. Wiadomo jedynie, że impreza odbędzie się również w Gdyni i ma potrwać kilka tygodni.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c