Kolizja przed przejazdem kolejowym. Sprawca pijany i bez prawa jazdy

O kolizji drogowej, do której doszło podczas oczekiwania na otwarcie szlabanu przejazdu kolejowego, dyżurny błońskiego komisariatu otrzymał kilka minut po 18.00. Na miejsce udali się policjanci ruchu drogowego, którzy ustalili okoliczności zdarzenia. Z ich ustaleń wynikało, że kierowca fiata najechał na tył poprzedzającego go pojazdu, który uderzył w kolejnego fiata, a ten w hondę. Badanie stanu trzeźwości 28-latka wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna nie posiadał również uprawnień do kierowania pojazdem. Teraz policjanci skierują jego sprawę do sądu.

Fot. policja

Fot. policja

Kilka minut po 18.00 dyżurny komisariatu w Błoniu otrzymał informację o zdarzeniu drogowym, które miało miejsce na ulicy Grodziskiej w rejonie przejazdu kolejowego. Na miejsce udali się policjanci ruchu drogowego, którzy usatlili wstępne okoliczności, w jakich doszło do kolizji. Z ich ustaleń wynikało, że kierowca fiata w wyniku niedostosowania prędkości do warunków ruchu najechał na tył poprzedzającego go pojazdu, który uderzył w kolejnego fiata, a ten w hondę. Samochody stały oczekując na otwarcie szlabanu przejazdu kolejowego.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości wszystkich uczestników kolizji. Badanie kierowcy fiata wykazało, że mężczyzna spożywał wcześniej alkohol. 28-latek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mieszkaniec błońskiej gminy nie posiadał również uprawnień do kierowania pojazdem. Funkcjonariusze zatrzymali za pokwitowaniem dowód rejestracyjny pojazdu. Teraz sprawą nietrzeźwego kierowcy zajmą się policjanci z Błonia, którzy o zachowaniu mężczyzny poinformują sąd.

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]