Kompletnie pijana spowodowała kolizję

Policjanci ruchu drogowego stołecznej komendy zatrzymali 36-letnią Annę G. tuż po tym, jak kobieta spowodowała kolizję na ulicy Ciszewskiego. Jak się okazało, w organizmie miała 2,3 promila alkoholu. Teraz odpowie za kierowanie pod jego wpływem. Grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Tuż przed 8.00 rano policjanci ruchu drogowego stołecznej komendy zostali wezwani do kolizji, jaka miała miejsce na ul. Ciszewskiego. Kierująca citroenem C4 najechała na tył citroena xsary. Policjanci na miejscu ustalili, że oba samochody poruszały się skrajnym pasem ul. Ciszewskiego w kierunku Pileckiego.

W pewnym momencie 36-letnia kierująca, uderzyła w tył poprzedzającego ją samochodu. Citroen xsara z całą mocą uderzył w poprzedzający samochód marki Kia. Policjanci przebadali alkomatem sprawczynię kolizji. Okazało się, że Anna G. ma 2,3 promila alkoholu w organizmie. Kobieta będzie odpowiadać za kierowanie w stanie nietrzeźwości, jak również odpowie za spowodowanie kolizji.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.