Kompletnie pijana zajmowała się dwójką dzieci

Dzieci w wieku 5 i 11 lat trafiły pod opiekę babci do czasu wytrzeźwienia ich matki. Tak zakończyła się interwencja, którą około 21.00 przeprowadzili policjanci z komendy w Starych Babicach. Badanie stanu trzeźwości kobiety wykazało, że miała ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Ojciec, który tego dnia przyszedł odwiedzić dzieci również był pod wpływem alkoholu. Policjanci wyjaśniają okoliczności tej sprawy i czy kobieta swoim zachowaniem mogła doprowadzić do zagrożenia życia i zdrowia dzieci, o czym powiadomią również sąd rodzinny.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Dyżurny z komendy w Starych Babicach został powiadomiony o sprawowaniu opieki nad dziećmi przez nietrzeźwą matką. Policjanci niezwłocznie udali się na miejsce interwencji i sprawdzili stan trzeźwości kobiety. Szybko okazało się, że wcześniej spożywała alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że miała ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Matka w takim stanie opiekowała się swoimi dziećmi w wieku 5 i 11 lat. Ojciec, który tego dnia przyszedł odwiedzić dzieci również był pod wpływem alkoholu. Dzieci do czasu wytrzeźwienia matki trafiły pod opiekę babci.

Policjanci ustalają okoliczności tej sprawy. Jeśli okaże się, że kobieta swoim zachowaniem mogła doprowadzić do zagrożenia życia i zdrowia dzieci, może jej grozić nawet do 5 lat pozbawienia wolności. O zaistniałej sytuacji policjanci poinformują również sąd rodzinny.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.