Konwój wojskowy z pontonami dojechał na Bielany! Będzie budowany most pontonowy!

Premier podjął wczoraj decyzję o budowie mostu pontonowego w celu przelania ścieków na drugą stronę Wisły. Na Bielany dojechał właśnie konwój wojskowy, który przywiózł sprzęt do wybudowania konstrukcji!

Konwój dojechał właśnie na Bielany w pobliżu Mostu Północnego.

„Premier zdecydował o budowie alternatywnego rurociągu. Ścieki z lewej strony Wisły zostaną przerzucone na prawy. Uda się to zrealizować w ciągu najbliższych dni. Służby państwowe odegrają swoją rolę” – mówił wczoraj Michał Dworczyk na konferencji prasowej po spotkaniu w KPRM.

„Wybudujemy most pontonowy na Wiśle, przez który przejdzie rurociąg z lewego na prawy brzeg Wisły” – mówił Mariusz Błaszczak, minister obrony narodowej.

„Wojsko Polskie jest gotowe do wybudowania tej inwestycji. Wsparcie będzie także ze strony wojsk chemicznych. Jesteśmy także gotowi na sytuację w Płocku. Zapewnimy bezpieczeństwo mieszkańcom miasta” – dodał szef MON.

Niedługo zapewne wyjaśni się jaki jest harmonogram prac.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.