Koronawirus. Są najnowsze dane z Mazowsza!

Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowsze dane dotyczące zakażeń koronawirusem w kraju. Na Mazowszu odnotowano ich najwięcej- jest to 477 przypadków. 

Jak poinformowało dziś Ministerstwo Zdrowia w najnowszym raporcie tygodniowym dotyczącym zakażeń COVID-19, w Polsce w ciągu ostatnich siedmiu dni potwierdzono łącznie 2534 zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Wśród nich jest 237 ponownych zachorowań.

W samym województwie mazowieckim potwierdzono 477 kolejnych zakażeń koronawirusem. Jest to najwięcej w kraju. 5 osób ponownie zaraziło się wirusem, natomiast 6 osób zmarło. Jeśli chodzi o samą Warszawę- odnotowano 32 nowe zakażenia, z czego 2 ponowne.

Łącznie od 4 marca 2020 roku, kiedy COVID-19 pojawił się w Polsce potwierdzono ponad 6 milionów przypadków. Zmarło 116 230 osób. Kolejny raport Ministerstwa Zdrowia zostanie opublikowany w następną środę.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.