Koronawirus w reprezentacji Polski!

Wczorajsze plotki się potwierdziły. Wśród piłkarzy reprezentacji Polski potwierdzono jeden pozytywny wynik testu na wirusa SARS-CoV-2. Co z najbliższymi meczami Polaków?

Fot. Shutterstock / Warszawa w Pigułce

Wczoraj jako pierwszy o zakażeniu w polskiej kadrze przekazał Roman Kołtoń podczas programu „Prawdy Futbolu”. Przypadek zakażenia miał dotyczyć piłkarza, którego nowy trener rozważał do gry w pierwszym składzie.

Dziś informacje zostały oficjalnie potwierdzone. Jak przekazał rzecznik PZPN w oficjalnym komunikacie, zakażony jest Mateusz Klich. Jakub Kwiatkowski dodał, że piłkarz został skierowany na kwarantannę i nie weźmie udziału w dalszej części zgrupowania. Dodał, że jego stan jest dobry i póki co nie wykazuje objawów choroby.

Czy to oznacza odwołanie najbliższych spotkań? Nic na to nie wskazuje. Pozostali piłkarze i sztab dalej przygotowuje się na jutrzejszy mecz z Węgrami. Kolejna rozgrywka z Andorą będzie miała miejsce w niedzielę, na stadionie Legii Warszawa. 31 marca Polaków czeka spotkanie meczowe z Anglią.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c