Koronawirus w szkole pod Warszawą. Uczniowie na kwarantannie

U jednego z uczniów Szkoły Podstawowej nr 7 w Wołominie, wykryto zakażenie koronawirusem. Uczniowie oraz ich rodzice skierowani zostali na kwarantannę.

Fot. Pixabay

„W związku z pozytywnym wynikiem testu na COVID – 19 u jednego z uczniów Szkoły Podstawowej nr 7 w Wołominie decyzją Sanepidu od dziś do 19.09.2020 r. wszyscy uczniowie klasy do której uczęszczał uczeń oraz ich domownicy zostali poddani kwarantannie” – napisało miasto na profilu w social media.

„Dyrektor szkoły podjęła wszelkie, zgodne z przyjętymi procedurami i wytycznymi GIS, działania zmierzające do zminimalizowania ryzyka rozprzestrzenienia się koronawirusa. Obecnie czekamy na decyzje Sanepidu w sprawie dalszego postępowania. Podkreślamy, że wszystkie gminne szkoły stosują się do wytycznych przeciwepidemicznych oraz pracują zgodnie z przyjętymi indywidualnymi procedurami bezpieczeństwa.

W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo prosimy wszystkich rodziców o ponowne zapoznanie się z procedurami obowiązującymi w szkołach Państwa dzieci i stosowanie się do surowych wytycznych sanitarnych.”


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c