Koronawirus w urzędzie. Pracownicy na kwarantannie!

Jak informuje burmistrz Ursynowa, z powodu zakażenia koronawirusem pracowników ursynowskiego Urzędu Stanu Cywilnego, do odwołania zostały wstrzymane wizyty w placówce. Wszystkie sprawy można zrealizować w urzędach w pozostałych dzielnicach.

Fot. Shutterstock / Warszawa w Pigułce

 Z powodu chwilowych braków kadrowych, ursynowski Urząd Stanu Cywilnego zmuszony jest zawiesić świadczenie swoich usług. Od dziś do odwołania wszelkie sprawy urzędowe jak akt małżeństwa, urodzenia czy zgonu można realizować w pozostałych urzędach dzielnicowych.

Wszystko z powodu ogniska COVID-19, które pojawiło się w urzędzie jeszcze przed świetami.   Dziś okazało się, że wszyscy pracownicy są zakażeni wirusem SARS-CoV-2. Placówka będzie póki co zamknięta do końca tego tygodnia, lecz niewykluczone, że zostanie to przedłużone. Wszystko zależy od tego, czy uda się przynieść  do Urzędu Stanu Cywilnego pracowników z innych wydziałów.

Pozostałe punkty w Urzędzie Dzielnicy Ursynów pracują bez zmian. Należy jednak pamiętać o zachowaniu wszelkich środków bezpieczeństwa podczas załatwiania spraw urzędowych. Wiele z nich można również zrealizować przez internet, bez konieczności wychodzenia z domu.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c