Kosmiczne treningi w adidas Runners Warsaw

adidas wysyła porcję granulek Boost w kosmos, a Ziemianie mogą poczuć się jak astronauci podczas specjalnych treningów organizowanych przez adidas Runners Warsaw.

Fot. Materiały prasowe

W listopadzie tego roku miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – adidas rozpoczął współpracę z U.S. National Laboratory na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej ISS NATIONAL LAB.

To właśnie tam zostanie wysłana innowacyjna technologia Boost, gdzie astronauci NASA poddadzą ją eksperymentom w przestrzeni kosmicznej, 408 km od Ziemi. Granulki Boost powrócą na Ziemię w celu ich dokładnej analizy. Może mieć ona ogromne znaczenie w wykorzystaniu technologii w butach do biegania, a to dopiero początek współpracy adidasa z ISS NATIONAL LAB.

Aby podkreślić wyjątkowość pozaziemskiego wydarzenia, adidas Runners Warsaw uruchamia specjalne treningi dla swoich Ziemskich fanów. W tygodniu 16 – 22 grudnia odbędzie się cykl “kosmicznych” treningów podczas, których sztab wyspecjalizowanych trenerów zadba kompleksowo o kondycję uczestników. Uczestniczyć w nich może KAŻDY i są bezpłatne. Wystarczy zarejestrować się w aplikacji adidas Running by Runtastic i zapisać na wybrane treningi – zapisy już od 13 grudnia godzina 15!

Co będzie się działo?

  • Train like an astronaut – ćwiczenia oparte na treningu, jaki wykonują astronauci.
  • Cosmi yoga – joga w klimacie kosmosu
  • Cykl warsztatów z rolowania – podczas których można dowiedzieć się jak prawidłowo rozluźniać mięśnie
  • Warsztaty dla początkujących biegaczy

Szczegółowy grafik znajduje się poniżej:

Runbase Warsaw (Solec 38) to przestrzeń dedykowana pasjonatom biegania i sportu, zapewniająca opiekę trenerską i szeroki wachlarz treningów. Od outdoorowych treningów biegowych, przez ogólnorozwojowe i funkcjonalne, po jogę i stretching. Zajęcia mają różne poziomy zaawansowania, dlatego każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. adidas Runners Warsaw stosuje podejście holistyczne, które ma pozytywny wpływ na wszystkie aspekty życia. Aby wziąć udział w treningach, zapisz się za pomocą aplikacji adidas Running by Runtastic oraz odwiedzaj grupę adidas Runners Warsaw na Facebooku.

Sprawdź również technologię Boost w kosmicznym designie buta Ultraboost 20: https://www.adidas.pl/goodbyegravity

@adidasRunning

#Ultraboost20

#adidasrunnersWarsaw


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c