Krakowskie przedmieście do remontu. Od 2 do 10 października dostaniemy się tam tylko na piechotę

Zarząd Dróg Miejskich zabiera się za remont Krakowskiego Przedmieścia. Jak informują drogowcy, ulica zamknięta będzie dla ruchu kołowego. W tym czasie wykonane będą prace związane z wymianą podbudowy i przełożeniem kostki brukowej.

Krakowskie Przedmieście. Fot. ZDM

Krakowskie Przedmieście. Fot. ZDM

„Tak jak co tydzień, również w ten piątek – 2 października zamykamy dla ruchu kołowego Krakowskie Przedmieście. Tym razem oprócz weekendowego zamknięcia, na odcinku ulic Królewska – Senatorska w dniach od 2 października do 10 października przeprowadzimy prace związane z wymianą podbudowy i przełożeniem kostki brukowej.” – informuje ZDM – „Prace mają na celu przywrócenie estetycznego wyglądu zapadniętej nawierzchni jednej z reprezentacyjnych ulic miasta jaką jest Trakt Królewski. Prace rozpoczniemy o północy w piątek 2 października, zakończenie robót zaplanowaliśmy na 10 października. Ze względu na technologię i konieczność związania betonu, arteria zostanie udostępniona dla kierowców i komunikacji miejskiej w poniedziałek, 12 października o godz. 4.00 rano. Zakaz ruchu na odcinku objętym pracami nie będzie obowiązywał m.in. mieszkańców, pracowników jednostek, urzędów. Dla samych mieszkańców możliwy będzie dojazd od strony ul. Miodowej do ul. Koziej; od strony ul. Miodowej będzie także zapewniona obsługa Pałacu Ślubów.”

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.