Ktoś łapie i wywozi domowe koty! Czytelnicy proszą o pomoc!

„Dzień dobry, mam ogromną prośbę! Mojemu bratu zaginęły dwa koty i jak się okazało w tym samym czasie i sąsiadce. Jeden odnalazł się kilka kilometrów od domu więc ewidentnie ktoś musiał go wywieźć…” – pisze Pani Natalia w wiadomości do redakcji. 

Fot. Czytelniczka

„Poszukujemy Pampucha! Czarnego kota o zielonych oczach z charakterystycznym naciętym lewym uchem po kastracji. Jest bardzo przyjazny, znaleziony w rowie jak był tak malutki, że brat karmił go buteleczką. Pampuch był bardzo przywiązany do brata i na odwrót. Szukamy go już miesiąc…;(

Kot zaginął w Pyrach na Ursynowie przy początkowych numerach ulicy Farbiarskiej. Drugi kot był odnaleziony na Ursynowie na Przybylskiego czyli jakieś 8km dalej, sam przeciez nie poszedł więc ewidentnie ktoś łapie koty i wywozi je!! Bardzo proszę o udostępnienie tej informacji, może i Pampuch gdzieś tam się błąka, bo jakiś sadysta porzucił go nie wiadomo gdzie! Jeżeli to robi to niech wie, że go złapiemy, im do większej ilości ludzi to dobrze tym większe prawdopodobieństwo, że tego nie zrobi. Pomóżcie odszukać Pampucha!!” – prosi Czytelniczka.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.