Łącznik z M1 na M2 śmiertelnym zagrożeniem. Jest coraz gorzej

O zagrożeniu, jakie stanowi łącznik z M1 na M2 pisaliśmy już 3 lata temu, kiedy napisał do nas Pan Olivier, który postanowił poinformować służby o zagrożeniu, jakie może stanowić przejście z pierwszej do drugiej linii warszawskiego metra. Teraz po przyłączeniu kolejnych stacji miejsce prosi się o tragedię

 

Fot. Czytelnik
Fot. Czytelnik
Fot. Czytelnik
Fot. Czytelnik
Fot. Czytelnik

Niestety od 3 lat nie poprawiono bezpieczeństwa w tym miejscu. Sytuacja pogorszyła się wraz z przyłączeniem kolejnych stacji metra.

 

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl