Legenda Telewizji Polskiej w coraz gorszym stanie. Nie poznaje męża!

Jak informuje Krzysztof Baranowski, mąż Bogumiły Wander, w ostatnim czasie legenda Telewizji Polskiej jest w coraz gorszym stanie. Kobieta jest chora na Alzheimera, do tego stopnia, że nie poznaje swojego partnera. 

Bogumiła Wander to legenda Telewizji Polskiej z czasów PRL-u. Przez ponad 30 lat realizowała się jako prezenterka i spikerka. Prowadziła wiele kultowych wydarzeń w Polsce, jak Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu czy festiwal w Sopocie.

Jak się jednak okazuje, kobieta ma coraz poważniejsze problemy zdrowotne. Od dwóch lat przebywa w ośrodku w Konstancinie, gdzie ma całodobową opiekę. Z powodu pandemii ograniczone były wizyty w ośrodku. Dopiero teraz jej mąż, Krzysztof Baranowski mógł ją odwiedzić.

Stan zdrowia kobiety jednak w ostatnim czasie znacząco się pogorszył. Mąż byłej prezenterki przekazał najnowsze informacje w rozmowie z serwisem „Pomponik”.  Zdradził, że pomimo dobrej kondycji fizycznej, jej kondycja umysłowa drastycznie się zmieniła.

„Bogusia żyje już w innym świecie. Nie pamięta już, że niegdyś była wielką gwiazdą telewizji, którą oglądała i podziwiała cała Polska. Oddałbym wszystko by mnie pamiętała.”

-tłumaczy Krzysztof Baranowski.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c