Legendarny zespół zagra w Warszawie! Ogłoszono datę koncertu!

Dobra informacja napłynęła dziś rano do fanów rocka. Legendarny zespół Guns N’Roses zapowiedział właśnie trasę koncertową na rok 2022. Wśród miast pojawiła się Warszawa. Grupa zagra na PGE Narodowym 20 czerwca. 

Fot. Warszawa w Pigułce

Guns N' Roses ponownie odwiedzą Polskę. Pierwotnie występ gwiazd rocka miał odbyć się w 2020 roku, jednak pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany również im. W związku z tym cały koncert został odwołany. Dziś jednak artyści przypomnieli o sobie i opublikowali w mediach społecznościowych informację na temat nowej trasy, zaplanowanej na 2022 rok.

Koncert odbędzie się 20 czerwca 2022 roku na PGE Narodowym w Warszawie. Przed nimi na scenie pojawi się amerykański artysta Gary Clark Jr., zdobywca nagrody Grammy. Przedsprzedaż biletów rozpocznie się już w najbliższą środę, 7 kwietnia i będzie dostępna dla klientów Citi Handlowy. Następnie w czwartek ruszy przedsprzedaż Ticketmaster, a sprzedaż ogólna rozpocznie się 9 kwietnia o 10:00.

Guns N' Roses to kultowa grupa, która na swoim koncie ma takie przeboje jak „Welcome to the jungle”, „Paradise city” czy spokojniejsze „November Rain” i „Patience”. Kiedy zespół reaktywował się w 2016 roku wyprzedał momentalnie największe areny na całym świecie. W Polsce ostatni raz grali w 2018 roku, na Stadionie Śląskim.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c