Lider PO był zakażony koronawirusem! „Nie informowaliśmy o tym”

Lider Platformy Obywatelskiej Borys Budka, w rozmowie z radiem RMF FM przyznał, że wraz z żoną był zakażony koronawirusem w okresie świąteczno-noworocznym. Jak zaznaczył, nie chciał wtedy nikogo o tym informować, bo najważniejsze było ich zdrowie i odpoczynek. 

Fot. Shutterstock / Warszawa w Pigułce

W piątek wieczorem prezydent Warszawy i wiceszef PO, Rafał Trzaskowski poinformował, że podobnie jak jego żona, jest zakażony wirusem SARS-CoV-2 i przebywa obecnie na kwarantannie. Zaznaczył, że ich stan jest dobry, a wszystkie swoje obowiązki służbowe sprawuje zdalnie.

Gościem programu na antenie radia RMF FM był Borys Budka, który przy okazji pytania o jego ostatni kontakt z Rafałem Trzaskowskim przyznał, że sam jest już po przejściu zakażenia koronawirusem. Dodał także, że w ostatnim czasie z prezydentem stolicy wymieniał jedynie wiadomości tekstowe.

„Ja go pocieszałem, bo my rodzinnie w okresie świąteczno-noworocznym, wspólnie z moją żoną Kasią, przeszliśmy COVID-19. Nie informowaliśmy o tym. „

-ujawnił szef PO. Podkreślił też, że dla każdego, kto przechodzi zakażenie wirusem SARS-CoV-2, najważniejsze jest przede wszystkim zdrowie i odpoczynek. Zaznaczył, że Trzaskowski zawsze może liczyć na wsparcie z jego strony.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c