Ogromne kolejki, gorąca kawa i kolorowe balony. Lidl otwiera sklep w Rembertowie

Artykuł sponsorowany

Sklep otwarto dzisiaj o godz. 7.00 rano, choć kolejki zaczęły ustawiać się już godzinę wcześniej. Oczekujący zostali więc poczęstowani gorącą kawa i herbatą, którą sieć rozdawała za darmo.

Fot. Warszawa w Pigułce

Fot. Warszawa w Pigułce

Na klientów przez 10 dni będą czekały rabaty i promocje na dobrze znane produkty. W dwudziestym piątym sklepie sieci w Warszawie klienci będą mogli znaleźć m.in.: pieczywo „Chrupiące z Pieca czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”.

Jak w każdym dużym sklepie sieci, także i tutaj znajdą się również artykuły z tygodni tematycznych, tekstylia, artykuły przemysłowe, zabawki czy akcesoria kuchenne.

Otwarciu  nowego sklepu towarzyszyło ogromne zainteresowanie klientów, których przywitały kolorowe balony, gorąca kawa i herbata oraz uśmiechnięte hostessy. Jest to już dwudziesta piąta w Warszawie.

Nowy obiekt zlokalizowany przy ul. Strażackiej 110 ma około 1000 m2 powierzchni sprzedaży i 45 miejsc parkingowych. Sklep będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 7:00 do 22:00, a w niedzielę od 9:00 do 18:00.

„Bardzo się cieszymy z faktu, że nasze sklepy stały się miejscem codziennych zakupów dla milionów Polaków. Stale dążymy do tego, aby zapewniać klientom coraz ciekawszą ofertę i produkty wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy wszystkich klientów do nowej placówki” – podsumowała otwarcie Anna Biskup, PR Manager Lidl Polska.

Fot. Warszawa w Pigułce


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.