Lodowiska, górka lodowa, curling, strefy chilloutu, skatepark i bumper cars. Rusza Zimowy Narodowy

Przez 120 najbliższych dni, 1/3 roku, od 5 listopada do 5 marca, będzie działało największe w Polsce Zimowe Miasteczko. Płyta PGE Narodowego zamieniła się w magiczną, zimową scenerię do aktywnego wypoczynku. Lodowiska, górka lodowa, curling, strefy chilloutu, skatepark i tegoroczna nowość – bumper cars, czekają na gości Zimowego Narodowego.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Zimowy Narodowy już od kilku sezonów odczarowuje zimę i przyciąga tłumy gości. W ubiegłym roku z atrakcji Zimowego Miasteczka skorzystało ponad pół miliona gości! W tym roku organizator, agencja Testa Communications, po raz kolejny zaprasza do skorzystania z bogatej oferty Zimowego Narodowego.

Zimowy Narodowy to ponad 5000 metrów kwadratowych lodu. Na płycie PGE Narodowego powstały 3 lodowiska, w tym jedno połączone ścieżką lodową oraz górka lodowa, gdzie wprost z trybun, z wysokości 11 metrów, można poczuć smak adrenaliny i zjechać na pontonach. Osoby, które szukają pomysłu na super zabawę w gronie znajomych, mogą spróbować swoich sił na torze do curlingu. Pod okiem doświadczonych instruktorów z Polskiej Federacji Klubów Curlingowych będzie można „wypuścić kamień i nauczyć się zamiatania”. Warto wypróbować i poszaleć na tegorocznej nowości, „wirujących samochodzikach” bumper cars. Wystarczy wsiąść na kolorowe pontony, zapiąć pasy i oddać się chwilom beztroskiego szaleństwa.

„Chcemy, aby Zimowy Narodowy był miejscem aktywnego wypoczynku zimą, rozwijania pasji sportowych, ale przede wszystkim, żeby wywoływał pozytywne emocje i pozostawiał u naszych gości miłe wspomnienia z czasu spędzonego z najbliższymi. Planując tegoroczną edycję, staraliśmy się, aby Zimowe Miasteczko było jak najbardziej magiczne i zaskakujące. Stąd między innymi pomysł na bumper carsy. Oczywiście nie zabraknie ulubionych aktywności naszych gości, czyli „Poranków dla dzieci z Kinder Pingui”, czy najlepszej imprezy na łyżwach „Disco Lodowisko z 4FUN.TV” – mówi Katarzyna Ziemska, CEO Testa Communications, organizator Zimowego Narodowego.

„Poranki dla dzieci z Kinder Pingui” to połączenie rozrywki z nauką jazdy na łyżwach. W sobotnie i niedzielne poranki, na małym lodowisku B, przy dziecięcej muzyce odbywają się zajęcia dla dzieci prowadzone przez Renatę Aleksander i instruktorów ze szkółki „Ice&Fun”. Z kolei w każdy piątkowy i sobotni wieczór, na ostatnim slocie na lodowisku A, są szalone imprezy na łyżwach dla starszych gości Zimowego Miasteczka. „Disco Lodowisko z 4FUN.TV” to najnowsza muzyka klubowa i disco, animacje i konkursy.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

W tym roku Zimowy Narodowy przygotował również dwa wyjątkowe miejsca, w których można odpocząć i rozgrzać się. Do najcieplejszej strefy chillout zaprasza Factory Annopol. To właśnie tutaj, przy magicznym, świątecznym wystroju można zregenerować się przed dalszą jazdą na łyżwach i szalonymi zjazdami z górki lodowej.

Na płycie Zimowego Narodowego znajduje się również strefa „food zone”. W kilku świątecznie ozdobionych domkach można kupić coś pysznego do zjedzenia i ciepłe napoje do picia. W tym roku, już w grudniu, na płycie Zimowego Narodowego, powstanie również specjalna świąteczna strefa Wedla.

Zimowy Narodowy to nie tylko łyżwy, ale również największy w Warszawie kryty Skatepark Zimowego Narodowego, który znajduje się na parkingu podziemnym na -4. Oprócz jazdy na rolkach, deskorolkach, czy longboardach, partnerzy skateparku: Board4Kids, GoSKATE, I Love Rolki, Longboardmania, Rollschool, California Skateshop, IDOSK8, HashBMX przygotowali bogaty program atrakcji i warsztatów dla dzieci i dorosłych. To właśnie tutaj można rozpocząć naukę lub rozwijać swoje umiejętności m.in.: w jeździe na rolkach, deskorolkach, łyżworolkach, hulajnogach, longboardach oraz rowerach typu BMX. Mini rampy, rozbudowane funboxy i poręcze oraz wiele innych przeszkód, m.in. firmy Techramps, są dostosowane dla osób o różnym stopniu zaawansowania. Przeszkody są użyteczne zarówno dla rolkarzy, deskorolkowców, longboardzistów, rowerzystów oraz osób jeżdżących na hulajnogach.

Zimowy Narodowy rusza 5 listopada i potrwa do 5 marca 2017 roku.
Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Godziny otwarcia
Poniedziałek-Czwartek 15.00-23.00
Piątek 15.00-00.45
Sobota i Niedziela 9.00-00.00
Ceny biletów
Na lodowisko: normalne od 13 zł, ulgowe od 10 zł
Górka lodowa: od 5 zł
Wejście na płytę: 5 zł
Curling: 25 zł bilet normalny, 20 zł bilet ulgowy
Skatepark Zimowy Narodowy: 7 zł
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]