Lolo, który wpadł pod pociąg, już po operacji. To dzięki Wam! [WIDEO]

Niedawno opisywaliśmy losy Lolo, który wydostał się z ogrodzonej posesji i wpadł pod pociąg. Czworonóg jest już po operacji i wygląda na to, że wszystko jest w porządku. Teraz czeka go żmudna rehabilitacja. To wszystko dzięki Wam!

Dzięki zbiórce udało się wykonać bardzo wiele rzeczy, a więcej jeszcze przed Lolo. 1 grudnia opuścił szpital i wrócił do domu.

„Dzięki Darczyńcom, Lolo ma teraz 3 x w tygodniu rehabilitację, przejdzie operację stomatologiczną, możliwe nawet, że już w najbliższy piątek. Jeździ do lecznicy na zmianę opatrunków” – mówią nam Ekipa Zaginął Dom oraz Monika, opiekunka Lolo.

„Będziemy zamawiać dla Lolo wózek do podparcia przedniej części ciała. Bo choć Lolo, jak widać na filmie, radzi sobie znakomicie, to tak ciężki pies, który już ma swoje lata i początki zwyrodnień w kręgosłupie (zwyrodnienia są całkowicie naturalnym procesem związanym ze starzeniem się psa, nie mają nic wspólnego z wypadkiem), to teraz, kiedy Lolo stracił łapkę, obciążenia mogą być zbyt duże dla kręgosłupa i drugiej łapy. Jednak nic nie robimy bez konsultacji z lekarzami, którzy uratowali życie Lolo.

Dziękujemy wszystkim Darczyńcom, bez Was i Waszego wsparcie nie zrobilibyśmy nic. Dziękujemy za zaufanie” – napisała Fundacja. My również dołączamy się do podziękowań. Jesteście wielcy.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.