Łukaszewicz o 60-letniej matce: "Dla dobra dzieci to kłamstwo powinno trwać dalej"

Olgierd Łukaszewicz, prezes Związku Artystów Polskich od początku wspiera 60-letnią aktorkę w walce o zasiłek, który pozwoli jej na lepsze funkcjonowanie. Teraz mieszka w 37-metrowej kawalerce razem ze swoją matką i dziećmi i jest zmuszona utrzymać się z zasiłku w wysokości 1055 zł. Do tej pory myślał, że aktorka jest fenomenem na skalę światową, a poczęcie nastąpiło naturalnie. Lekarze wyjawili mu jednak prawdę.

Ciąża Fot. Pixabay

Ciąża Fot. Pixabay

Specjaliści wyjaśnili prezesowi, że po pierwsze dziecko nie jest z nią spokrewnione ponieważ użyto obcej komórki jajowej, po drugie zapłodnienie musiało odbyć się metodą in vitro, a po trzecie wspierane było terapią hormonalną.

Śledztwo Dziennika Gazety Prawnej wykazało ponadto, że aktorka zniżyła swój wiek i tym samym najprawdopodobniej wprowadziła lekarzy w błąd, otwierając sobie drogę do procedury zapłodnienia pozaustrojowego. W rozmowie z Dziennikiem Gazetą Prawną Olgierd Łukaszewicz twierdzi, ze „Dla dobra dzieci to kłamstwo powinno trwać dalej”.

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]