Marek Sierocki: „Krzysztofa nikt nie zastąpi, bo nikt nie ma takiego głosu”

 Nie żyje Krzysztof Krawczyk,  polski piosenkarz, gitarzysta i kompozytor. O śmierci artysty poinformował na Facebooku jego menedżer. Informację potwierdziła również żona, Ewa Krawczyk.

Autorstwa Januarybratek – Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=77686398

Krzysztof Krawczyk trafił do szpitala z powodu koronawirusa we wtorek 23 marca.

„Kochani! Niestety i mnie dopadł COVID.Jestem w szpitalu.Muszę podjąć walkę, jeszcze jedną w moim życiu walkę! Nie wiem jak będzie z moją Ewą, która jeszcze nie ma wyniku, ale jest na kwarantannie w domu. Milknę. Nie oczekujcie żadnych wiadomości ode mnie. I proszę nie nękajcie moich bliskich. Mogę tylko Was prosić o modlitwę! Nawet szczepienie Pfizerem nie pomogło” – napisał wówczas Krzysztof Krawczyk na Facebooku.

Śmierć artysty skomentował na antenie TVP info dziennikarz muzyczny, Marek Sierocki:

Nie mogę się skupić, ponieważ podeszła jedna z największych ikon show-biznesu wszechczasów, uwielbiałem go.

Polska to był jego ukochany kraj, tu miał fanów. Publiczność na festiwalu w Opolu, Sopocie wstawała i śpiewała z nim jego przeboje. Miał urodę amanta, kochały się w nim kobiety co składało się na cały wizerunek artysty. Krzysztofa nikt nie zastąpi, bo nikt nie ma takiego głosu.” – powiedział Marek Sierocki.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c