Marihuanę ukrył w butach

Policjanci z bielańskiego wydziału kryminalnego zatrzymali 49-latka podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Funkcjonariusze w pomieszczeniu gospodarczym należącym do mężczyzny znaleźli ponad 40 gramów marihuany. Narkotyki były ukryte w butach. Za to przestępstwo, zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomani grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Fot. Pixabay

Kryminalni z bielańskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej otrzymali informację o  mężczyźnie, który może posiadać środki odurzające. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić informacje, dlatego kilka dni temu weszli do jednego z wieżowców. Na klatce schodowej zatrzymali 49-latka, a w pomieszczeniu gospodarczym należącym do niego, znaleźli torbę foliową z porcjami suszu roślinnego o łącznej wadze ponad 40 gramów. Narkotyki ukryte były w obuwiu.

49-latek trafił do komendy przy Żeromskiego. Po przebadaniu zabezpieczonej substancji  potwierdzono, że jest to marihuana.

Mężczyzna usłyszał już zarzut za posiadanie środków odurzających. Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.