Marki: jechał pod prąd, staranował 7 aut i próbował uciec. Był pod wpływem narkotyków?

W Markach na ul. Piłsudskiego kierowca najpierw staranował 7 aut, a potem uciekał jadąc pod prąd ul. Szkolna w kierunku ul. Fabrycznej. Ujęli go… inni kierowcy.

Policja. Fot. Wikipedia

Policja. Fot. Wikipedia

„Około godz. 16.40 dostaliśmy zgłoszenie o uszkodzeniu 7 aut na ul. Piłsudskiego. W momencie, kiedy funkcjonariusze dotarli na miejsce okazało się, że sprawca został już zatrzymany przez innych uczestników ruchu.” – mówi asp. Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji – „Zatrzymany był bardzo agresywny, dlatego poddano go testowi alkomatem, który wykazał, że był trzeźwy. Z uwagi jednak na zachowanie i charakter czynu kierowca został przewieziony na badania w kierunku obecności narkotyków w jego organizmie.”

W tym momencie nie ma już utrudnień w ruchu, jednak na miejscu pozostali policjanci, którzy asystują przy jego ruchu, aby szybciej się rozładował. Funkcjonariusze powinni niedługo zakończyć tę czynność.

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]