Masz problem ze sprzedażą samochodu? Tak możesz to zrobić prosto i od ręki!

Najnowsze badania pokazują, że na 1000 osób zameldowanych w Warszawie przypada 900 samochodów. Nie ma wątpliwości, że jest to wygodny środek transportu. Nadchodzi jednak czas, że trzeba go sprzedać. Jak zrobić to szybko i dostać pieniądze od ręki?

Fot. AskupF1

Istnieją specjalne skupy aut, które po zgłoszeniu przyjeżdżają, wyceniają samochód, po czym od ręki płacą za niego i podpisują umowę kupna-sprzedaży.

W Warszawie jedną z takich firm jest Autoskup F1. Jest jedną na najstarszych tego typu w stolicy i istnieje już ponad 10 lat.

Co zrobić, jak sprzedać?

Aby sprzedać samochód użytkownik musi wejść na stronę http://autoskupf1.pl, wypełnić odpowiedni formularz lub załatwić ten proces przez telefon, dzwoniąc na 500 622 600 i czekać na kontakt.  W większości przypadków nie zajmuje to dłużej niż 24h.

Na podstawie dostarczonych danych, firma przesyła wstępną ofertę kupna. Jeżeli nam ona odpowiada umawiamy się na obejrzenie pojazdu, podczas którego weryfikuje się jego stan. Po tym kroku firma przedstawia ostateczna ofertę.

Jeżeli nam ona odpowiada, po prostu podpisujemy umowę i dostajemy pieniądze.

Firma skupuje różne pojazdy. W przypadku samochodów osobowych i dostawczych, muszą być to auta zakupione po lub w 2000 roku. Spółka kupuje jednak także samochody zabytkowe, motocykle, auta sprowadzane z Wielkiej Brytanii, quady, a także auta poleasingowe i uszkodzone. W tym ostatnim przypadku również obowiązuje zasada, że muszą być one zakupione przynajmniej w 2000 roku lub później.

Co ważne, wszystko odbywa się bardzo rzetelnie. Firma przyjmuje faktury lub sporządza umowę kupna-sprzedaży. Nie nalicza przy tym żadnych dodatkowych opłat wynikającej ze sprzedażą czy transakcją i w każdej chwili można się rozmyślić. Auto Skup F1 próbuje też dopasować się najlepiej do klienta co do czasu i miejsca wyceny.

Firma działa na terenie Warszawy i okolic. Nie ma więc problemu, by dojechali do klienta na Bemowo, Wolę, Pragę, Piastów, Legionowo czy Piaseczno.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.