Materace Materasso w promocji 20% w salonach Pan Materac w Warszawie!

Promocja na wszystkie materace marki Materasso w salonach Pan Materac w Warszawie! Rabat 20% na wszystkie modele materacy! Przyjdź do jednego z salonów Pan Materac w Warszawie, skorzystaj z porad doradców i odbierz korzystny rabat na wysokiej jakości materac do sypialni marki Materasso! Sprawdź teraz!

Wszystkie materace Materasso z rabatem 20%!

Wyjątkowa promocja na wszystkie materace marki Materasso w salonach Pan Materac w Warszawie! Materace słowackiego producenta Materasso taniej o 20% od cen regularnych!

Marka Materasso to znany i ceniony na rynku producent materacy, łóżek i akcesoriów do sypialni. W swojej ofercie posiada wysokiej jakości materace, które produkowane są przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i najlepszych materiałów produkty Materasso cieszą się wielką popularnością wśród klientów, czego potwierdzeniem są liczne pozytywne opinie zadowolonych użytkowników.

Szeroka oferta produktowa materacy pozwala wybierać spośród różnorodnych modeli dostosowanych do aktualnych potrzeb klientów.

Sprawdź teraz w salonach Pan Materac w Warszawie ofertę materacy Materasso i wybierz komfortowy materac do swojej sypialni w atrakcyjnej cenie!

Promocja obowiązuje tylko w salonach Pan Materac w Warszawie w terminie 22-30.04.2022 r.

Pełna oferta produktowa Materasso na: www.panmaterac.pl/materasso_8

Warto zwrócić również uwagę na specjalną kolekcję materacy Pan Materac, która powstała przy współpracy z producentem Materasso – materac Air Hybrid Gel, Air Hybrid Visco oraz materac Body Line i Hybrid Mind to wyjątkowe propozycje zapewniające wygodę i komfort podczas codziennego odpoczynku. Sprawdź teraz!

Lokalizacja salonów Pan Materac w Warszawie:

www.panmaterac.pl/c/materace-warszawa-37
C.H. DOMO STREFA
ul. Domaniewska 37B
02-672 Warszawa
tel.: 22 299 43 39
e-mail: [email protected]

www.panmaterac.pl/c/materace-warszawa-69
Galeria HOMEPARK TARGÓWEK
ul. Malborska 45
03-286 Warszawa
tel.: 509 906 135
e-mail: [email protected]

www.panmaterac.pl/c/materace-warszawa-74
Galeria HOMEPARK JANKI
plac Szwedzki 3
05-090 Janki
tel.: 733 311 833
e-mail: [email protected]


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.