Mateusz dziękuje za płytki krwi. „Wczorajsze zamówienia na krew/płytki krwi zostały zrealizowane dla całego oddziału!”

Niedawno opublikowaliśmy prośbę Mateusza, który cierpiał na małopłytkowość i potrzebował krwi. Wiele osób odpowiedziało na apel i dzięki temu nie tylko sam zainteresowany, ale cały oddział na którym się znajduje otrzymał pomoc!

„Po tygodniu w szpitalu, transfuzjach oraz codziennej stymulacji sterydowej mam 39.000 płytek krwi. Dziś stresowałem się okrutnie przed i w trakcie trepanobiopsji i biopsji szpiku kostnego, ale nie bolało… bardzo;)” – pisze Mateusz

„Czuję się, wyglądam lepiej i pojawiają się przesłanki, że w tym tygodniu będę mógł opuścić szpital z zastrzeżeniem stałego kontaktu i dalszej terapii. Za 3 tygodnie przyjdą wyniki badań dzisiejszych próbek, więc… gdzieś pomiędzy radością i niepewnością. „Dr. House” nadal trwa, bo mój przypadek jest tu dla wszystkich dużą zagadką. Jestem winien Wam choć takie info. Bez konkretów, nie chcę mówić/pisać oficjalnie więcej.

I na koniec: dostałem informację, że wszystkie wczorajsze zamówienia na krew/płytki krwi zostały zrealizowane dla całego oddziału, na którym się znajduję! Dzięki Wam było to możliwe! Nigdy o tym nie zapomnę!!! Gdzieś pomiędzy wzruszeniem i tym, że nie jest aż tak oczywiste, kim jestem w oczach ludzi. Dziękuję!”

Okazało się również, że nasz bohater nagrywa i umieścił swój kawałek w podziękowaniu za pomoc.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c