Mąż groził żonie śmiercią, a ich syn – siostrze

Mokotowscy policjanci zatrzymali ojca i syna, którzy grozili śmiercią dwóm kobietom. Pokrzywdzone to matka i córka. Nie była to pierwsza interwencja funkcjonariuszy w tej rodzinie. Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty kierowania gróźb karalnych, za co grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Fot. Policja.pl

Fot. Policja.pl

Około 18.40 policjanci z Mokotowa zostali wezwani na ul. Modzelewskiego. Z informacji wynikało, że w stosunku do dwóch kobiet kierowane są groźby. Kiedy policjanci przyjechali na miejsce, czekały na nich matka z córką. Kobiety opowiedziały, że Marek K. (49 l.) – jednocześnie mąż jednej z pokrzywdzonych wraz z synem – Sebastianem K. (28 l.), a zarazem bratem drugiej ofiary uciekli. Policjanci zaczęli szukać obu mężczyzn. Namierzyli ich kilkanaście metrów dalej. Marek K. i Sebastian K. zostali zatrzymani i przewiezieni do mokotowskiej komendy. Obie kobiety złożyły zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa. Jedno z nich dotyczyło gróźb śmierci w stosunku do starszej kobiety, które kierował Marek K. Natomiast Sebastian K. groził swojej siostrze, że spali jej samochód i ją zabije.

Marek K. był już wcześniej zatrzymywany przez mokotowskich funkcjonariuszy. Wtedy usłyszał zarzuty kierowania gróźb w stosunku do żony. Teraz dojdzie mu kolejny.
Sebastianowi K. został przedstawiony zarzut kierowania gróźb w stosunku do siostry. Obaj mężczyźni mają podpisywać listę osób dozorowanych, mają nakaz opuszczenia lokalu i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych.

Źródło: KSP


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.