Mazowieckie: 12-latek sterroryzował szkołę! Rodzice nie puszczają do niej dzieci

Szkoła Podstawowa nr 2 w Radomiu zmaga się z problemem agresywnego zachowania jednego z 12-latków. Rodzice z klasy do której uczęszcza chłopiec od początku roku szkolnego nie posyłają swoich dzieci na zajęcia.

Fot. Pixabay

Rodzice boją się, że 12-latek zagraża życiu i zdrowiu ich dzieci.

Chłopiec był przenoszony z klasy do klasy. Według informacji, jakie pozyskał Polsat News, 12-latek jest agresywny, sprawiał wielokrotnie problemy wychowawcze i uniemożliwiał prowadzenie lekcji.

„Klasa od samego początku była problemowa, najtrudniejsza w szkole. Wynikało to ze złego doboru uczniów. W jednej klasie ulokowano uczniów, którzy sprawiali problemy w podstawówce, zamiast ich rozdzielić” – piszą rodzice w liście do Radia Plus Radom. Dodają, że program realizują z dziećmi w domu.

Dyrektor placówki zapewnia, że problemu nie bagatelizuje. „Szkoła wyczerpała wszystkie kroki prawne, jakie mogła w stosunku do tego ucznia poczynić” – powiedział Polsat News Marek Sternalski, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Radomiu. Dodaje, że obecnie 12-latek przychodzi na zajęcia sam i nie stwarza problemów.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.