Mazowieckie: ciało zaginionego 28-latka znalezione w lesie. Został zamordowany

Już podczas intensywnych poszukiwań zaginionego 28-latka mundurowi mieli wiele wątpliwości, czy jego znikniecie nie kryje w sobie wątku kryminalnego. Przypuszczenia kryminalnych z Komendy Miejskiej i Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu potwierdziły się. Funkcjonariusze znaleźli ciało zaginionego mężczyzny w lesie.

Fot. Policja

14 listopada skaryszewscy policjanci zostali powiadomieni o zaginięciu 28-latka, z którym nie było kontaktu od niedzieli.

Funkcjonariusze od razu rozpoczęli poszukiwania, jednak mężczyzny nie udało się odnaleźć. Mimo intensywnych poszukiwań mundurowi mieli wiele wątpliwości, czy znikniecie młodego mężczyzny nie kryje w sobie wątku kryminalnego. W sprawę zaangażowani byli nie tylko radomscy policjanci, ale też kryminalni z Komendy Wojewódzkiej zs. w Radomiu. Doświadczenie poparte wiedzą nie zawiodło. Przypuszczenia funkcjonariuszy potwierdziły się.

W minioną niedzielę funkcjonariusze znaleźli ciało zaginionego mężczyzny. Było ukryte w lesie pod Iłżą. Czynności na miejscu zostały wykonane z udziałem technika kryminalistyki, pod nadzorem prokuratora. Zwłoki zostały zabezpieczone celem dalszych czynności.

Policjanci w wyniku intensywnej pracy operacyjnej zatrzymali do sprawy trzy osoby. Mężczyźni w wieku 30, 35 i 37 lat usłyszeli już prokuratorskie zarzuty nieudzielenia pomocy 28-latkowi oraz składania fałszywych zeznań. Sąd zastosował wobec wszystkich zatrzymanych 3-miesięczny tymczasowy areszt.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c