Mazowieckie: koronawirus u ucznia ósmej klasy

W całej Polsce notuje się pojedyncze przypadki koronawirusa u uczniów i nauczycieli. Taka sytuacja miała miejsce w Radomiu, gdzie potwierdzono zakażenie u ucznia ósmej klasy.

Fot. Shutterstock

Sprawa dotyczy Publicznej Szkoły Podstawowej numer 4 w Radomiu. Decyzją Sanepidu na kwarantannę trafili uczniowie i nauczyciele, którzy mieli kontakt z chorym.

„W związku ze stwierdzeniem koronawirusa u jednego z naszych uczniów informuję Was wszystkich, że bezpieczeństwo nas wszystkich nie jest zagrożone. Klasa oraz nauczyciele, którzy mieli bezpośredni kontakt z uczniem, decyzją Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Radomiu objęci zostali kwarantanną domową i zajęcia realizować będą tylko w formie online. Osoby uczęszczające do szkoły realizować będą zajęcia w formie hybrydowej. Doświadczenie w zdalnym nauczaniu mamy ogromne, także jestem przekonany, że w tej kwestii będzie wszystko OK” – pisze dyrektor Lukasz Zawistowski


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c