Mazowsze: Kierująca autem wjechała w matkę z córką na przejściu dla pieszych! Trwa akcja ratunkowa

Do wypadku doszło na ulicy Płockiej w Płońsku. Kierująca samochodem osobowym marki chevrolet wjechała na przejściu dla pieszych w dwie kobiety; matkę i córkę. Po potrąceniu kierująca chevroletem zasłabła. Aktualnie wszystkim poszkodowanym udzielana jest pomoc medyczna.

Około godziny 11:38 w Płońsku na ulicy Płockiej doszło do potrącenia dwóch pieszych przez samochód osobowy Chevrolet. Jak wynika ze wstępnych policyjnych ustaleń i relacji 60 letniej mieszkanki gminy Płońsk kierującej Chevroletem, gdy jechała w kierunku placu 15 Sierpnia źle się poczuła i nie zauważyła przechodzących po przejściu dwóch kobiet. Piesze, matka z córką, (62 i 23 lata) mieszkanki Płońska zostały potrącone przez auto. Kierująca po wyjściu z pojazdu zemdlała. Na miejscu pracują służby, udzielają pomocy wszystkim osobom biorącym udział w zdarzeniu” – informuje płońska policja.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c