Medycy z CZD przekazali najnowsze informacje na temat zatrutego grzybami 6-latka!

Lekarze z Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie przekazali najnowsze informacje, dotyczące zatrutego grzybami 6-latka. Rokowania nie są dobre. 

Fot. Warszawa w Pigułce

Medycy z Instytutu „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie przekazali najnowsze informacje- stan sześcioletniego chłopca nie uległ zmianie. Rokowania, co do jego przeżycia są bardzo złe. Dwa dni temu chłopiec przeszedł przeszczep wątroby. Lekarze jednak zaobserwowali narastające objawy ciężkiego uszkodzenia centralnego układu nerwowego.

Brak dopływu krwi do mózgu uniemożliwił jednak lekarzom przeprowadzenie przeszczepu wątroby u drugiego chłopca. Wczoraj rano otrzymaliśmy tragiczną informację, że 5-latek zmarł.

W środę ze szpitala wypisano natomiast 17-letnią Afgankę, która także trafiła do szpitala po zatruciu muchomorem sromotnikowym. W sprawie zatrucia się grzybami przez Afgańczyków w ośrodku dla cudzoziemców w Podkowie Leśnej wszczęto dochodzenie policyjne.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c