Megafon Rafała Trzaskowskiego osiągnął zawrotną kwotę!

Kilkanaście tysięcy złotych za megafon? To możliwe o ile wystawiającym jest Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski, a dochód przeznaczany jest na WOŚP.

Fot. Rafał Trzaskowski

Rafał Trzaskowski przekazał na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy megafon, który podróżował z nim po całej Polsce, wspierając w kampanii prezydenckiej. „Kiedy spotkanie z wyborcami było spontaniczne i brakowało nagłośnienia – z pomocą przychodził megafon. Kiedy kandydat chciał powiedzieć do wyborców jeszcze kilka słów przed wyruszeniem w dalszą trasę – niezawodnym wsparciem była właśnie „szczekaczka”. Stała się symbolem kampanii prezydenckiej Rafała Trzaskowskiego, czego wyrazem były m. in. ilustracje autorstwa Wilhelma Sasnala” – głosi opis aukcji.

Megafon uzyskał kwotę 17 500 zł. Dochód zostanie w całości przekazany na WOŚP i wesprze fundację w doposażaniu szpitali w sprzęt laryngologiczny, otolaryngologiczny i diagnostykę głowy.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c