Metro: „Powinny się tym zainteresować służby, zanim zainteresują się źli ludzie”

Internauta Piotr po raz kolejny poruszył temat łącznika między M1 i M2. Zdaniem Pana Piotra miejsce to wymaga szczególnej kontroli i jest potencjalnie niebezpieczne.

Fot. Piotr

„Ktoś, kto projektował łącznik pierwszej linii metra z drugą, kto zatwierdził ten projekt, a następnie odebrał gotowy obiekt i dał wszystkie niezbędne pozwolenia na eksploatację, powinien (…) nad ogniem piekielnym lub godzinę rano i godzinę po południu, w czasie godzin szczytu, maszerować w kółko – do góry i w dół. (…)
Zamiast kolejnych stacji na M1, niech ktoś sensownie przebuduje lub tak dobuduje łącznik, żeby był wygodny i nie narażał każdej minuty życia niewinnych pasażerów.
Służby bezpieczeństwa miasta i państwa też powinny się tym zainteresować i to zanim zainteresują się tym źli ludzie od robienia krzywdy innym.” – pisze Pan Piotr i pokazuje zdjęcie.

Temat był wielokrotnie poruszany na naszych łamach: https://warszawawpigulce.pl/lacznik-z-m1-do-m2-smiertelnym-zagrozeniem-mamy-pismo-w-tej-sprawie/

Do naszego artykułu odniosło się wówczas metro: https://warszawawpigulce.pl/metro-warszawskie-odpowiada-na-watpliwosci-naszego-czytelnika-czy-lacznik-jest-bezpieczny

Jak widać sytuacja nie uległa zmianie.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.