Mężczyzna trafił do szpitala. Policja nie wie kim jest. Rozpoznajesz go?

Kryminalni z komisariatu policji na Targówku ustalają tożsamość mężczyzny, który przebywa w jednym ze szpitali w Warszawie. Policja prosi o pomoc każdego, kto go rozpoznaje.

Funkcjonariusze Komisariatu Policji Warszawa Targówek ustalają tożsamość mężczyzny, który przebywa na terenie jednego ze szpitali.

Jest to osoba w wieku około 60-80 lat, wzrost ok. 175 cm, szczupła budowa ciała, włosy siwe, na twarzy broda w kolorze siwym. Na ciele mężczyzny nie ujawniono cech charakterystycznych, nie ujawniono również przedmiotów, które mogłyby przyczynić się do identyfikacji osoby.

Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciach mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, bądź pod całodobowym numerem telefonu 47 723-87-50, powołując się na nr sprawy SWD-407573/20.

Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: [email protected] Policja gwarantuje anonimowość.

Autor: mł. asp. Irmina Sulich


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c