Mężczyzna znaleziony w Parku zmarł w szpitalu. Policja poszukuje świadków

Funkcjonariusze z Komendy Rejonowej Warszawa III pod nadzorem prokuratora prowadzą postępowanie, dotyczące śmierci mężczyzny. Mężczyzna w nieznanych okolicznościach, doznał w dniu 6.10.2019r. ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, w wyniku czego kilka dni później w jednym z warszawskich szpitali zmarł.

Fot. Policja

Do zdarzenia doszło 6.10.2019r. o godz. 09:30 przy ul. Trojdena w Warszawie. Na jednej z ławek został znaleziony nieprzytomny mężczyzna, który posiadał obrażenia głowy. W wyniku doznanych obrażeń mężczyzna ten po kilku dniach zmarł w jednym

z warszawskich szpitali. Jak wynika z nagrań monitoringu, mężczyzna, który był ubrany tylko do połowy pasa, pomiędzy godz. 7:00 a 8:00 w dniu 6.10.2019r. przemieszczał się ulicami Pawińskiego oraz Trojdena w Warszawie.

Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat prosimy o kontakt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu, pod nr tel. 22 603 93 87 lub całodobowo pod numerem telefonu 22 603 93 50. Informacje można przekazywać również pisemnie na adres e-mail: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.