Miał pecha. Zgubił dowód podczas ucieczki

Na widok policjantów, podjęli próbę ucieczki. 17-latkę zatrzymano po kilku minutach wraz z plecakiem, a w nim znaczną ilość narkotyków. Natomiast jej 31-letni kompan został zatrzymany po dwóch dniach. Znaczną pomocą w jego poszukiwaniu, okazał się zagubiony przez niego w trakcie ucieczki dowód osobisty.

Fot. KSP

Fot. KSP

Funkcjonariusze z zespołu ds. nieletnich i patologii, którzy pełnili służbę wraz otwockimi dzielnicowymi zauważyli na ulicy w centrum miasta, 17-latkę na której ciążył wydany przez sąd rodzinny nakaz doprowadzenia do Ośrodka Wychowawczego. Na widok zatrzymującego się policyjnego radiowozu, dziewczyna wraz z towarzyszącym jej mężczyzną zaczęli natychmiast uciekać.

Dziewczyna po kilkunastominutowym pościgu została zatrzymana, natomiast mężczyzna zdołał zbiec, jednak w trakcie ucieczki policjanci zauważyli pewną zgubę, która mu wypadła. Tym czymś okazał się … dowód osobisty uciekającego mężczyzny.

Zanim 17-latka trafiła do Ośrodka Wychowawczego, usłyszała zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków, gdyż w jej plecaku policjanci ujawnili 78 gramów marihuany oraz ponad 9 gramów amfetaminy.

Przez dwa dni mężczyzna ukrywał się, jednak dzielnicowi „namierzyli” miejsce, w którym przebywał właściciel zagubionego dowodu osobistego.

31-letni mężczyzna został zatrzymany, gdyż podczas przeszukania w jego kurtce dzielnicowi znaleźli opakowanie z 7 gramami marihuany oraz telefon komórkowy figurujący w policyjnej bazie jako skradziony.

Zarówno 17-latka, jak i jej 31-letni znajomy nie unikną teraz odpowiedzialności karnej.

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]