Miau Cafe prosi o pomoc. „Szczerze mówiąc jesteśmy załamani”

„Kochani, wczoraj dowiedzieliśmy się, że nie dostaliśmy środków z Polskiego Funduszu Rozwoju, dzięki którym nasza kawiarnia miała szansę przeżyć ten okrutnie ciężki czas w jakim wszyscy się znajdujemy. Jest to dla nas okropny cios. Nie spodziewaliśmy się takiej decyzji i szczerze mówiąc jesteśmy załamani.” – pisze Miau Cafe.

„Chcemy żebyście wiedzieli, że dajemy sobie ostatnią szansę i będziemy się odwoływać od tej decyzji, ale też jesteśmy przygotowani na wszystko…
W związku z tym po raz ostatni prosimy Was o pomoc.
Do czasu kolejnej decyzji PFR kawiarnia działa tak jak do tej pory – od poniedziałku do piątku od 9 do 18 z tym, że od 9 do 14 prowadzimy wynajem stolików do pracy, a od 14 do 18 można nas odwiedzić, pobawić się chwilę z naszymi słodziakami i wychodząc zamówić kawę i ciacho na wynos. W weekendy działamy od 11 do 17.
Kochani, odwiedzajcie nas, przychodźcie do nas…
Bardzo, bardzo prosimy o Waszą obecność. W tym momencie każdy zakup kawy, ciacha jest dla nas na wagę złota. Każdy wynajem stolika, każda wpłata na zrzutce, czy nawet każde jej udostępnienie – są dla nas na wagę złota…
Bardzo Wam dziękujemy za każde słowo otuchy, będziemy na bieżąco informować o sytuacji.” – czytamy w apelu kociej kawiarni.

Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c