Minister zdrowia poddał się samoizolacji! Wyjaśnił dlaczego!

Po tym jak wczoraj pojawiła się informacja o zakażonym szefie KPRM Michale Dworczyku, na samoizolację zdecydował się minister zdrowia, Adam Niedzielski. Czeka też na dalsze decyzje sanepidu.

Wczoraj pozytywny wynik testu na obecność wirusa SARS-CoV-2 otrzymał Michał Dworczyk. W krótkim wpisie w mediach społecznościowych przekazał, że w najbliższym czasie będzie pracować w trybie zdalnym. Nie odniósł się natomiast do tego,  jak się czuje.

Następnie głos w sprawie zabrał Adam Niedzielski. Minister zdrowia przyznał, że podczas  ostatniej konferencji znajdował się w odległości mniej więcej pół metra od Dworczyka, przez ponad 40 minut. Dodatkowo, wcześniej omawiali wszystkie szczegóły.

W związku z tym minister zdrowia postanowił poddać się samoizolacji, czekając na dalsze postanowienia sanepidu. W rozmowie z TVP Info zaznaczył, że czuje się dobrze, jednak nie chce narażać swoich współpracowników.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c