Mistrzyni parkowania z Kabat. Na miejscu dla niepełnosprawnych
Jak donosi nasza czytelniczka, Paula Blessing – Kassenberg, na ul. Kabacki Dukt co jakiś czas parkuje ten sam samochód. Pani kierowca, mimo, że stanowczo zwraca jej się uwagę na parkowanie na miejscu dla niepełnosprawnych, zdaje się nie przejmować tym faktem.

Fot. Paula Blessing – Kassenberg
Według nowego taryfikatora mandatów, za parkowanie w miejscach objętych zakazem lub w miejscach przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych przez osoby do tego nieuprawnione grozi mandat w wysokości 800 zł i 5 punktów karnych.
Redaktor naczelny serwisu. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim z ponad 15-letnim doświadczeniem w mediach. Specjalista ds. strategii informacyjnych i komunikacji kryzysowej. Wieloletni inwestor giełdowy i praktyk rynków finansowych. W swoich tekstach łączy warsztat dziennikarski z praktyczną wiedzą o podatkach, inwestowaniu i mechanizmach rynkowych, tłumacząc zawiłości ekonomii na język codzienny.