Młoda kobieta dostała ataku epilepsji w autobusie miejskim

Młoda kobieta na Sadybie dostała ataku epilepsji w autobusie miejskim. Pomocy przedmedycznej udzielili jej strażnicy miejscy. Chora została przewieziona do szpitala.

Fot. Straż Miejska

Tuż po godzinie 18 strażnicy miejscy z II Oddziału Terenowego otrzymali zgłoszenie, że w autobusie stojącym na przystanku przy ul. Bonifacego zemdlała kobieta. Natychmiast podjęto interwencję. Po wejściu do pojazdu funkcjonariusze zobaczyli kobietę w wieku ok. 30 lat, która leżąc na podłodze miała drgawki.

Objawy wskazywały, że pasażerka prawdopodobnie ma atak padaczki. W wyniku upadku kobieta doznała obrażeń twarzy. Strażnicy ułożyli ją w pozycji bezpiecznej zabezpieczyli jej głowę by nie doszło do dalszych urazów i wezwali pogotowie. Oczekując na przyjazd karetki funkcjonariusze opatrzyli jej rany. Kilkanaście minut później kobieta została zabrana do szpitala.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c