Młody mężczyzna zniknął pod wodą. Na miejscu nurkowie z Warszawy

Do tragicznego zdarzenia doszło w Górze Kalwarii, niedaleko mostu. Choć nie ma tam kąpieliska, mieszkańcy często korzystają z wody w upalne dni. Jeden z mężczyzn zażywających kąpieli, zniknął pod wodą.

Fot. Pixabay

Jak przekazał nam st. kpt. Łukasz Darmofalski dwie osoby wchodziły do wody. Nagle 26-letni mężczyzna zniknął pod jej powierzchnią. Druga osoba mu towarzysząca powróciła na brzeg i powiadomiła WOPR.

WOPR z Piaseczna natychmiast udał się  na miejsce, powiadamiając piaseczyńską Straż Pożarną. Na miejsce udały się pozostałe służby. Pojawiło się 8 zastępów straży pożarnej, nurkowie z Warszawy i nurkowie z WOPR, sonar z Legionowa oraz łodzie policyjne.

Działania zostały zakończone około 19.40, ale bez wyniku. Policja będzie podejmowała decyzje jeżeli chodzi o ich kontynuowanie jutro. Będą to już jednak działania poszukiwawcze, a nie ratunkowe.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c