Mocna i szybka reakcja Bodzio Meble w stosunku do pracownika, którzy przejechał psa

Jeszcze wczoraj Bodzio Meble poinformowało, że bada sprawę i sprawdza czy to rzeczywiście ich pracownik w bestialski sposób przejechał psa. Dzisiaj potwierdza i natychmiast rozwiązał z nim umowę o pracę.

Fot. Pixabay

„Z uwagi na uzyskane medialne informacje o brutalnym najechaniu psa i nagrania tego faktu wraz z udostępnieniem w sieci przez naszego pracownika, oświadczamy, że w dniu dzisiejszym zostały podjęte natychmiastowe działania oraz środki dyscyplinarne, łącznie z rozwiązaniem stosunku pracy zgodnie z artykułem 52 § 1 pkt. 2 Kodeksu pracy” – informuje Bodzio Meble.

„Po raz pierwszy spotkaliśmy się z takim incydentem. Osobiście potępiamy takie zachowanie, nie akceptujemy i nie tolerujemy takich czynów” – dodaje Zarząd Fabryki Mebli BODZIO.

21-latek, który celowo przejechał psa autem usłyszał zarzut zabójstwa zwierzęcia ze szczególnym okrucieństwem. Grozi mu za to do 5 lat pozbawienia wolności.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.